Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDöner Tambur Kurutucusu

Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi

iyi kalite küçük pelet değirmen satış için
iyi kalite küçük pelet değirmen satış için
Rotexmaster, önerilir !!!

—— Mojo

İyi ekipman ve iyi bir servis, onlara inanıyorum!

—— Erhan

ROTEX makinesi gerçekten kaliteli, ahşap pelet için yüksek verimli bir tane aldım.

—— Mike

ROTEX makinelerini aldım, gerçekten çok iyi bir verimlilik ve satış sonrası hizmet oldukça güzel, mühendisler bana güçlü destek verdi. Teşekkürler

—— çamurda yürümek

Kalite ilk! İyi hizmet ! Bu ROTEX MASTER.

—— Yasin

Ben bir tüccarım ve ROTEX MASTER ile işbirliği yapmaktan hoşlanıyorum, bana iyi makinalar veriyorlardı ve çok kar var, onlarla çalışmaktan memnuniyet duyuyorum.

—— Ladi

Ben sohbet şimdi

Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi

Çin Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi
Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi Tedarikçi

Büyük resim :  Kolay Kullanım Sistemli CE ve Iso Endüstriyel Döner Kurutma Makinesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shandong Eyaleti, Çin
Marka adı: Rotexmaster
Sertifika: CE<ISO,SGS,
Model numarası: YGHG2.0 * 24m

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: 26650-52630$
Ambalaj bilgileri: Denizyolu güvenli ambalajlama
Teslim süresi: 35-45 gün
Yetenek temini: Aylık 85 ayar
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
renk: özelleştirilmiş Adı: endüstriyel döner kurutucu

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor
Düz Kalıp Pelet Değirmeni Ring Die Yem Pelet Değirmeni Ahşap Pelet Değirmeni

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Rotatry kurutma makinesi tanıtımı

Isıtma fırını, besleme deliği, döner silindir, dağıtım borusu, toz toplayıcı ve boşaltma deliği olan talaş kurutucusu. Islak malzeme sürekli olarak bir taşıyıcı tarafından kurutma silindirine gönderilir. Isı havası malzeme ile tam temas halindedir. Yüksek hızlı sıcak hava ile iletilir ve dağılır, ıslak malzemedeki su buharlaştırılır. Malzeme dönen silindirde tamamen kurutulur.

Talaş kurutma makinesi, biyokütle yakıtı, kömür yapma, odun peleti yakıtı, talaş briketi, tarım ve kum vb. Endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulanabilir malzemeler ahşap tozu, odun talaşı, talaş, odun parçaları, çörek, çim, kum, vb.

Rotatry kurutma makinesi uygulaması

Döner tambur tipindeki talaş kurutucusu, saman briket yakıtı, kömür makinaları, odun peleti yakıtı, talaş briketi, tarım ve hayvancılık mühendisliği vb. Gibi endüstrilerde, mısır samanı, soya samanı, pamuk samanı gibi tarımsal elyaf malzemelerinin kurutulması gibi sektörlerde kullanılmaktadır. buğday samanı, sorgum sapı, odun tozu, odun talaşı, talaş, ginkgo yaprağı, dut yaprağı vb.

Döner kurutucu detayları

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Ürün uygulaması

Döner kurutucunun prensibi aşağıdaki gibidir, sıcak hava kuyruktan ileri doğru hareket eder, daha sonra ısı iletimi, taşınım ve radyasyon ısı transferi yoluyla malzemelere tam erişim, daha sonra ısıyı malzemelere doğrudan iletme, ardından malzemelerin nem içeriği buharlaştırılır Sürekli olarak silindir gövdesinde, çıkıştaki rüzgar cihazı, tozun boşalmasından kaynaklanan ikinci kirlenmeyi önlemek için ıslak, çok sayıda nem alır. Malzemeyi hareket ettirmek için tüm malzemeyi hareket ettirmek için spiral karıştırma ve kürek plakası hareket ettirilir. kurutma işlemi. Akış sayacı iletimi ıslak kuru, kaçınmak kurutma işlemi önlemek ve azaltmak.

Döner kurutma makinesi teknik detaylar

model

İç çap

(mm)

Gücü (kw)

Kapasite

(t / h)

Giriş

sıcaklık

Çıkış

sıcaklık

Ağırlık

(±)

YGHG1.0 * 12 1000 5.5 0,18-0,28 400-600 ° C 60-90 ° C 3.5
YGHG1.2 * 12 1200 5.5 0,27-0,5 4.2
YGHG1.5 * 12 1500 7.5 1 6.2
YGHG1.8 * 12 1800 7.5 0.8 7.2
YGHG2.0 * 24 2000 15 1.5 25.9
YGHG2.2 * 12 2200 11 1.2 14.5
YGHG2.2 * 24 2200 15 2 28
YGHG2.5 * 24 2500 15 2.5 23.8
YGHG2.8 * 12 2800 18.5 1.8 16.7
YGHG2.8 * 24 2800 22 2,95-5,91 31.5

Ana Özellikler

Talaş döner kurutucu makinemiz% 20 ~ 50 nemdeki malzemeleri kurutmak için uygundur. Döner kurutucu makine giriş, çelik boru, fan üfleyici, hava kilidi ve siklon ile donatılmıştır.

Islak malzemeler hazneye konur. Yakıt kazanı, ıslak malzemelerle karışan ve daha sonra fan vantilatörü tarafından hızlı bir şekilde borulara emilen sıcak hava üretir. Ve sonra sıcak hava, çevre dostu kurutucunun kıvrık boruları ve tamponu (kurutma haznesi) olsa da akıyor ve gidiyor, bu nedenle ıslak malzemeler kurumaya tamamlandı ve kurutulmuş malzemeler hava kilitli çıkıştan boşaltıldı. Bu çevre dostu kurutucu, düşük maliyet tüketimi ve yüksek verimlilik avantajlarıyla nemi% 8 ~ 12'ye düşürür.

Daha fazla avantaj

1. talaş kurutma makinesi / talaş kurutma makinesi ağırlıklı olarak biyokütle pelet üretim hattında kullanılır, talaş, talaş, tıraş veya efb elyaf veya kabukları, diğer malzemeler gibi malzemeyi kurutun.

2. bu bir döner kurutma makinesi, bitmiş gübre pelet kuruyabilir.

3. Farklı çap ve uzunluktaki farklı model, buharlaşmalarının farklı olduğu anlamına gelir. Aynı model döner kurutucu makinesi için buharlaşma ölçeğini de kontrol edebiliriz. nem çok yüksekse, daha uzun kuruma süresi sağlamak için besleme hızını ve tambur RPM'yi daha düşük ayarlayabiliriz.
4. kurutucunun çalışma prensibi, kurutucunun namlusunda döner şekilde kurutucu varilinde soba ile sağlanan ısıdır.

5 .. döner kurutma makinesinin malzemeleri boşaltmanın iki yolu vardır.

bunlardan biri döner tambur tabanından çıkış yapmaktır, esas olarak büyük ağırlık oranlı malzemeler için uygundur, diğeri materyalleri ağırlıklı olarak ışık oranlı malzemeler için uygun olan siklon tabanından çıkarmak içindir. Bir yandan yüksek kuruma verimliliğine sahipken diğer yandan temiz toz.

Döner kurutma makinesi kurutma prensibi:

Kurutulacak malzeme kurutucuya girer ve kurutucu döndükçe, kurutucu iç duvarını kaplayan bir seri iç kanatçık tarafından malzeme kaldırılır. Malzeme kanatçıklardan geri çekilecek kadar yükseldiğinde kurutucu tabanına düşer ve düşerken sıcak gaz akımından geçer. Bu gaz akımı, besleme ucundan boşaltma ucuna doğru (ortak akım akışı olarak bilinir) veya boşaltma ucundan (ters akım akışı olarak bilinir) besleme ucuna doğru hareket ediyor olabilir. Gaz akımı, bir brülörden gelen bir hava ve yanma gazı karışımından oluşabilir; bu durumda kurutucuya doğrudan ısıtmalı kurutucu denir. Alternatif olarak, gaz akımı önceden ısıtılmış havadan veya başka bir (bazen atıl) gazdan oluşabilir. Gaz akımı, brülörün yanma gazlarının kurutucuya girmediği bazı yollarla ön ısıtıldığında, kurutucu dolaylı ısıtmalı tip olarak bilinir. Genellikle, dolaylı ısıtmalı kurutucular, ürün kirliliği önemliyken kullanılır.

döner kurutucu makinesi Hammadde:

Döner kurutucu, kömür, kömür bulamacı, cüruf, endüstriyel atık ve kil taşı gibi nem içeren birçok türde malzemeyi kurutabilir. Döner kurutucu, yapı malzemeleri, metalurji ve kimya endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Döner kurutucu, ısıtılmış bir gazla doğrudan temas ettirilerek kullanılır. Kurutucu, büyük, dönen bir silindirik tüpten yapılmıştır, kurutucu, hafifçe eğimlidir, böylece boşaltma ucu, malzemeyi kurutucunun içinden geçirmek için malzeme besleme ucundan daha düşüktür.

Müşteri fabrika

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Paketleme ve nakliye

Kolay Kullanım Sistemli Döner Kurutma Makinesi Çin'de Satılıyor

Kurutucu detayları

hizmetlerimiz

Satış Öncesi Servis

* Soruşturma ve danışmanlık desteği.

* Örnek test desteği.

* Fabrikamızı görüntüleyin.

Satış sonrası servis

* Makinenin nasıl kurulacağı, makinenin nasıl kullanılacağı konusunda eğitim.

* Yurtdışı makine servisine uygun mühendisler.

Satıcı: James Wang

skype: canlı: ucan04

Tel / Whatsapp / Wechat: 008613165142200

facebook: RotexJames

İletişim bilgileri
Shandong Rotex Machinery.,Co.Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Zhang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)